Hudba - Martin Bernard

Nabízím sebe, jako živou hudbu na Vaši svatbu!

Svatba! Jeden z nejkrásnějších dnů v životě každého z nás. Pro ženy důležité přípravy i těch nejmenších detailů na svatebním stole, výběr květin, seznam hostů a dalších milionů věcí, které musí být perfektní. Pro muže… minimálně důvod koupit si nový oblek :-) Vím, jak moc vzrušující a zároveň intimní záležitostí svatba je. Oči všech spočívají na dvou lidech a ti se modlí, aby měsíce příprav cokoliv nenarušilo. Všechno musí dokonale fungovat!

A proto nabízím sebe, jako živou hudbu na Vaši svatbu!

Díky dlouholeté zkušenosti s živým vystupováním na svatbách, dokáži splnit každé přání svatebčanů na kterém se domluvíme.
Před svatbou vždy plánuji společnou schůzku, kde se ladí píseň na svatební tanec, požadovaný repertoár na celý večer, prostor kde bude svatba probíhat,  pouštění vlastní hudby při nástupu, ozvučení proslovu… no prostě vše, co je třeba k tomu, aby vše perfektně fungovalo.
Mohu nabídnout mnoho referencí míst, nebo svatebčanů, kterým jsem již na svatbách hrál, aby jste si mohli ověřit spokojenost se mnou a hladký průběh svatby.

Jsem zpívající kytarista s profesionální aparaturou, která zaručí kvalitní ozvučení jakéhokoli prostoru. Více o mě naleznete zde.
Mám v repertoáru více než 1500 českých i zahraničních písniček v různém rozpětí hudebních stylů, podle druhu svatby a složení publika.
Nemám nikdy předem připravený seznam skladeb, které mají zaznít. Ten díky mé spontánní komunikaci s hosty vzniká na místě a hraji vždy na přání svatebčanů. Tím vzniká velmi interaktivní zábavný večer, kde si každý přijde na své a zazní písničky, které chtějí hosté slyšet.
Ze zkušenosti vím, že dobrá svatba se může někdy pořádně protáhnout. I s tím si nemusíte lámat hlavu!
Dokážu se velmi pružně přizpůsobit aktuální situaci. Když je třeba hrát o pár hodin déle, stačí se na místě domluvit a zábava může pokračovat, dokud neodejde poslední host. Věřím, že živá hudba je příjemné zpestření na každé svatbě, a záleží pouze na Vás, zda budete tančit, zpívat se mnou a nebo jen poslouchat :-)

Samozřejmě je také možnost využít celou kapelu MARTIN BERNARD BAND ( bicí, basa, piano, kytara, zpěvy).

Jestli Vás má nabídka oslovila, pošlete mi nezávazou poptávku s termínem a kontaktem na Vás! 
Co nejdříve se ozvu zpět, abychom doladili podrobnosti a Vaší konkrétní představu.

Kontakt a reference:

Martin Bernard
+420 725 739 046
info@pisennaprani.cz
https://www.pisennaprani.cz/svatby

Odkaz na můj YouTube kanál jde je hodně videí: https://www.youtube.com/channel/UCssP9PA8NZmW_52aUjSui5Q
Odkaz na konkrétní video: https://www.youtube.com/watch?v=Jx4wVLKJ8ZE.
Reference nevěst: https://www.facebook.com/Martin.Bernard.Pisen.Na.Prani/reviews/?ref=page_internal.

Repertoár: https://www.pisennaprani.cz/repertoar.

  • Hudba na svatbu - Martin Bernard
  • Hudba na svatbu - Martin Bernard